skip to Main Content

Montaż i demontaż stoisk targowych


Uczestniczenie w różnego rodzaju targach wystawienniczych i eventach branżowych jest bardzo dużym przedsięwzięciem zarówno w sferze organizacyjnej, jak i marketingowej. Zazwyczaj wiąże się to z prowadzeniem wielu działań praktycznie w jednym czasie. Należyta realizacja tego rodzaju wydarzeń wymaga zatem od firmy posiadania nie tylko określonych narzędzi, ale także czynnika ludzkiego mającego specjalistyczną wiedzę, popartą w dodatku bogatym doświadczeniem.

Jak więc wyróżnić się spośród wielu uczestników targów? Odpowiedź jest prosta – jest nią stworzenie efektownego i efektywnego stoiska targowego, ale do tego potrzebujemy wspomnianych narzędzi oraz odpowiednich umiejętności, w tym kreatywności działania w tworzeniu niebanalnych projektów i ich realizacji od początku do końca planowanego wydarzenia. A więc warto zastanowić się nad powierzeniem tych zadań profesjonalnej firmie, która na tym się zna i zagwarantuje perfekcyjne ich wykonanie.

Professional Creative Poznań – Twój najlepszy partner do współpracy

Nie jesteśmy jedyni na tym specyficznym rynku, ale ogromne doświadczenie zdobywane przez wiele lat na prestiżowych europejskich i światowych targach czyni z nas idealnego partnera do współpracy. Partnera, któremu udało się połączyć wszystkie aspekty decydujące o sukcesie w jeden doskonale funkcjonujący mechanizm. Decydując się na złożenie zlecenia wykonania zabudowy stoiska targowego w naszej firmie, masz pewność najlepszej prezentacji swojej firmy i produktów lub też usług. Nasi specjaliści przygotują nie tylko odpowiednią zabudowę targową, ale także przejmą wiele innych spraw związanych z organizacją targów lub eventu branżowego. Co proponujemy w ramach współpracy:

 • przygotowanie projektu stoiska targowego, wizualizacji oraz dokumentacji technicznej,
 • produkcję stoiska oraz innych elementów niezbędnych do jego efektownej aranżacji w naszym poznańskim zakładzie produkcyjnym,
 • wykonanie grafiki, również przestrzennej,
 • kompleksową współpracę z organizatorem wydarzenia, w tym dotyczących między innymi przyłączy,
 • transport na miejsce targów elementów zabudowy stoiska,
 • montaż elementów zabudowy,
 • wykonanie instalacji oświetleniowej oraz wodnej i kanalizacyjnej, jeśli wymaga tego sytuacja,
 • wyposażenie stoiska w niezbędne meble, sprzęt multimedialny oraz detale stanowiące o jego wyjątkowości,
 • nadzór menadżera projektu podczas budowy stoiska targowego,
 • opiekę serwisu technicznego podczas trwania targów,
 • demontaż stoiska.

Oczywiście zobowiązujemy się do wykonania tych punktów w sposób profesjonalny i najbardziej atrakcyjny dla potencjalnych klientów zgodnie z ustalonym uprzednio budżetem.

Montaż i demontaż stoiska targowego

Niezwykle istotnymi elementami współpracy są: transport, montaż oraz demontaż stoiska targowego. Musimy zdawać sobie sprawę, że zaangażowanie nieodpowiedniego środka transportu, nieprofesjonalny załadunek lub rozładunek nierzadko powodują mniejsze lub większe uszkodzenia czy też zarysowania. Dlatego z naszej strony zapewniamy specjalistyczny przewóz oraz właściwe czynności obsługowe transportu. Podobna zasada dotyczy montażu oraz demontażu zabudowy stoiska targowego, ponieważ samodzielna budowa lub rozbiórka zazwyczaj kończy się tym, że połacie brył i ścian oraz innych elementów wymagają co najmniej odświeżenia. Aby zapewnić wieloletnią używalność stoiska targowego, proponujemy klientom skorzystanie z możliwości jego magazynowania w naszym zakładzie oraz konserwację.

Sprawdź także

Back To Top