skip to Main Content

Producent stoisk targowych


Każde wydarzenie biznesowe, a takimi są również targi i eventy, to skuteczne i niezwykle efektowne sposoby komunikacji z otoczeniem branżowym i klientami. Jest to o tyle ważne, ponieważ wpisuje się w nowoczesny trend marketingowego zarządzania firmą, który obejmuje bezpośrednie oddziaływanie na potencjalnego odbiorcę w obszarze gospodarczym. Oczywiście skuteczność targów lub eventów branżowych w dużym stopniu zależy od atrakcyjnego stoiska targowego, które musi być wcześniej profesjonalnie zaprojektowane, a następnie wykonane.

Oferta produktowa

Wieloletnie doświadczenie w zakresie projektowania stoisk targowych oraz ich produkcji pozwala nam świadczyć kompleksowe usługi w obszarze wystawienniczym każdej branży. Tworzymy systemy wielokrotnego użytku, jak również jednorazowe stoiska. Wyposażamy je w dedykowaną scenografię oraz niezbędne elementy wyposażenia. Zawsze wsłuchujemy się w głos zleceniodawcy w zakresie jego wizji i możliwości, dostosowując zarówno projekt, jak i jego wykonanie do potrzeb oraz oczekiwań, zapewniając jednocześnie stosowną do wagi wydarzenia targowego jakość.

Stoiska targowe – indywidualne (niestandardowe rozwiązania)

Nasza firma, jako projektant i zarazem producent stoisk targowych, w przypadku indywidualnych zleceń stosuje ukierunkowane na specyfikę branży i jej wytwory rozwiązania zarówno przestrzenne, jak i materiałowe. Zabudowa stoisk targowych może być wykonana między innymi z:

stanowiska targowe
 • bardzo funkcjonalnych wkładów ściennych oklejonych kolorową folią lub odpowiedniego w niezbędnym dla aranżacji stoiska kolorze plexi
 • ścian ażurowych lub planszowych wykonanych z różnorodnych materiałów
 • przestrzennych ażurowych konstrukcji (dźwigary, słupy itp.)
 • plafonów i brył reklamowych obrotowych i nieruchomych różnej wielkości
 • podestów i podłóg z różnorodnym wykończeniem powierzchni
 • konstrukcji piętrowych wraz ze schodami i balustradami

Najwyższa jakość, efektowna aranżacja stoiska, pełna wygoda i komfort użytkowania to charakterystyczne zalety produkowanych przez nas niestandardowych rozwiązań, również przeznaczonych do wielokrotnego użytku.

Stoiska targowe – systemowe (standardowe rozwiązania)

W naszej ofercie nie może zabraknąć typowej zabudowy stoisk targowych zarówno parterowej, jak i piętrowej. Są to rozwiązania standardowe, najczęściej wykorzystywane przez klientów na różnego rodzaju targach i eventach branżowych pod tzw. klucz. Co to oznacza? Przede wszystkim tego typu produkcja stoisk targowych, choć opiera się na wytycznych klienta, nie jest tak zindywidualizowana, jak ma to miejsce w niestandardowych rozwiązaniach. Ponadto oferta obejmuje określony zakres usług, do których należą:

 • wykonanie projektu od strony technicznej, w tym instalacji elektrycznej,
 • produkcja stoiska targowego w naszym poznańskim zakładzie produkcyjnym,
 • wykonanie symbolu marketingowego firmy – loga lub jej nazwy w standardzie,
 • montaż stoiska targowego z ułożeniem uzgodnionej wykładziny na podłodze włącznie,
 • montaż instalacji elektrycznej według określonych zasad, w tym 1 punkt świetlny na 3 m² oraz 1 gniazdko na 9 m²,
 • wyposażenie stoiska targowego w podstawowe meble (np. na 9 m² stoiska przypada 4 krzesła, stolik, lada informacyjna oraz wieszak).

Oczywiście doposażenie standardowego stoiska targowego jest jak najbardziej możliwe, ale wiąże się to z dodatkowymi kosztami. W skład takiego wyposażenia mogą wchodzić: chłodziarka, zlewozmywak, różnego rodzaju stojaki na foldery i prospekty, kawiarka itd.

Z pewnością ten rodzaj produkowanych stoisk targowych jest dobrym zamiennikiem dla indywidualnych rozwiązań. Wybór systemu standardowego pozwala w pewnym stopniu na realizację indywidualnego projektu z jednoczesnym obniżeniem kosztów. Jako producent zabudów stoisk targowych systemowych dokładamy wszelkich starań, by nasze produkty charakteryzowały się bezproblemowym montażem i demontażem, a więc i krótszym czasem prac, co w rezultacie przekłada się na optymalizację przedsięwzięcia.

Konstrukcje systemowe zabudowy stoisk targowych z udziałem wskazówek zleceniodawcy i inwencji naszych projektantów wcale nie muszą być tzw. sztampą. Dzisiejsze możliwości projektowania graficznego przy wykorzystaniu nawet prostych materiałów mogą przyczynić się do stworzenia stoiska targowego o wyjątkowych walorach estetycznych. Warto przy tym zwrócić uwagę na fakt, że stosowane przez nas w produkcji systemowej materiały charakteryzują się trwałością i dość dużą wytrzymałością, co w zupełności pozwala na wielokrotne użycie zabudowy stoiska targowego bez wyraźnej utraty cech użytkowych i efektów wizualnych. Oczywiście, jak każda dłuższa eksploatacja, tak i dynamizm wydarzeń targowych może przyczynić się do pewnych uszczerbków, ale nie stanowi to problemu, ponieważ jesteśmy w stanie w szybkim czasie i w rozsądnej cenie odbudować utraconą wizualizację.

Biorąc powyższe pod uwagę, możemy jednoznacznie stwierdzić, że mamy do czynienia z systemową zabudową stoisk targowych dedykowaną do użytkowania na targach i eventach branżowych przy założeniu mniejszego budżetu.

Sprawdź także

Back To Top